czwartek, 17 lutego 2011

Ręcznie malowane buty od Jellyfish

Courtney and Philip Mason… małżeństwo z Miami, które ukradło mi kawałek serca. Teraz na myśl o butach ich autorstwa – wzdycham. Tlen dla moich stóp. Jak to już nieraz bywało, nie tylko mi brakuje powietrza widząc dzieła oferowane przez świat mody – Valentino, Christian Louboutin, Marc  Jacobs oraz Yves Saint Laurent – oni już oddali buty swojego projektu pod pędzel utalentowanej pary z Miami.
Buty Jellyfish (aby wejść na ich stronę internetową kliknij tutaj) to szeroka paleta barw, kształtów – studio oferuje możliwość realizacji projektów swoich klientów. Jednak ja cały czas nie mogę pozbyć się wrażenia, że cały asortyment inspirowany jest Andy Warhol’em. Oczywiście to nie jest minus, a wręcz przeciwnie – powoduje to we mnie jeszcze większe pożądanie.
                Jellyfish poza obuwiem, oferuje nam także portfele, torebki i szereg innych akcesoriów.  Jak nie trudno się domyślić, ceny asortymentu od czołowych projektantów są wysokie, bo kształtują się od 590 do 1,650 dolarów. Pozostałe ręcznie malowane dzieła można kupić od 25 dolarów za portmonetkę, 40 – kopertówkę czy od 99 dolarów za parę butów. Co chyba najważniejsze, możemy złożyć zamówienie z Polski, a koszt przesyłki to 40 dolarów. To, czy wspomniane ceny są wysokie czy też nie, należy do subiektywnych odczuć. Ja mam nadzieję , że w najbliższym czasie będę mogła sobie pozwolić chociaż na jedną rzecz, zapewne z zakładki „SALE” ;) .

Oto modele, które wg mnie zasługują na szczególną uwagę:
Christian Louboutin painted by Studio Jellyfish

Valentino painted by Studio Jellyfish

 Marc by Marc Jacobs painted by Jellyfish

Yves Saint Laurent  painted by Studio Jellyfish

Burberry painted by Studio Jellyfish


źródło: http://www.studiojellyfish.com/10/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz